RAID veri ve data kurtarma işlemleri, ayrı bir uzmanlık alanı gerektirir. Günümüz teknoloji çağında işletmeler, depolama gereksinimlerini karşılamak, önemli ve kritik verilerini güvenli bir ortamda tutmak adına, RAID, SAN ve NAS depolama sunucu sistemlerini kullanmaktalar. Güvenililirliğinin yanı sıra, karmaşık ve profesyonel destek gerektiren sistemdir. Müşteriler, bu depolama çözümleri konusunda, fiziksel ve yazılımsal hasarlar ile karşılaştığı zaman, Port Teknik’nın kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu ‘RAID Destek Takımı’ ndan en iyi ve kaliteli hizmet doğrultusunda, destek alabilirler.

Port Teknik internet sitesi üzerinden ve telefonla, müşteri temsilcileri aracılığıyla veri kayıpları sorunlarınız esnasında ücretsiz olarak, uzman kişiler tarafından doğru yönlendirilerek, çözüme ulaştırılıp, olası veri kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

RAID Veri ve Data Kurtarma Sistemleri

Risk teşkil eden tüm veri kayıplarınızda dahi, RAID yapısı farketmeksizin çözüme ulaştırılırsınız. RAID- 0, RAID- 1, RAID- 1E, RAID- 3, RAID- 4, RAID- 5, RAID- 6, RAID- 5E, RAID- 5EE, RAID ADG, RAID 0+ 1, RAID 10, RAID 50, RAID 51 sistemlerden ve HP Proliant tüm seriler, Dell Power Edge sunucular, IBM, Intel, Gateway, Sun, Seagate Black Armor, Synology, QNAP, LaCie, Iomega Storcenter, Drobo, Thecus, Buffalo Technology Link Station, NETGEAR Ready NAS, Western Digital Mybook, Proware depolama sistemleri kullanılarak, RAID veri ve data kurtarma çalışmaları yürütülür.

Bilinçsiz müdahelelerden ötürü oluşan veri kayıplarının, kurtarılma süreçleri ve işlemleri uzar hatta bazen tamamen kurtarılamama riskleri ile karşı karşıya kalabilir, verilerin kaybolmasına neden olabilirsiniz. Teknik bilginiz yok ise, uzmanlardan yardım alarak, çözüm yoluna gitmelisiniz.